سه شنبه ٠٨ اسفند ١٤٠٢
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار > بروز رسانی سیستم مالی دانشجویان شهریه برداز
 


  چاپ        ارسال به دوست

بروز رسانی سیستم مالی دانشجویان شهریه برداز

با سلام و احترام

با توجه به ضرورت تغيير رويه در محاسبه شهريه دانشجويان شهريه‌پرداز از ساختار سنتي به روش آنلاين و پيگيري‌هاي انجام گرفته، سيستم‌هاي مالي راه‌اندازي و بروز رساني شده‌اند. هم‌اكنون براي دانشجويان ورودي سال 1397 به بعد، امكان بررسي "كارنامه مالي" وجود دارد. در اين كارنامه، شهريه به تفكيك نيمسال قابل مشاهده است و جزئيات امور مالي از جمله مبلغ شهريه ثابت و متغير در هر نيمسال، گزارش پرداختي دانشجو و ساير گزارشات در دسترس دانشجو و كارشناس قرار دارد. با توجه به سيستم محاسبه خودكار و كسر پرداختي‌هاي دانشجو از شهريه كل،  امكان پرداخت باقيمانده شهريه از تب "پرداخت برخط شهريه" در سامانه هم‌آوا توسط دانشجو فرام گرديده است. در اين روش نيازي به مراجعه به بانك، استعلام از واحد مالي و ثبت فيش به صورت دستي وجود ندارد و واريزي‌ها بلافاصله در سيستم پرداختي دانشجو ثبت مي‌گردند.

در خصوص نحوه تخصيص شهريه هر ترم، شهريه ثابت به اولين ترمي كه واحد پايان نامه اخذ مي‌شود تعلق نمي‌گيرد لذا در اولين ترمي كه واحد پايان نامه اخذ شد فقط شهريه مربوط به واحد پايان نامه دريافت شده و پس از اين ترم تا نيمسالي كه دفاع انجام شود به ازاي هر ترم يك شهريه ثابت دريافت شده و بابت واحد پايان نامه شهريهاي دريافت نمي‌شود.

خواهشمند است دانشجويان مقطع دكتري ورودي سال 1397 به بعد با مراجعه به تب "كارنامه مالي" در سامانه هم‌آوا، پس از مشاهده شهريه‌هاي تخصيص يافته به تفكيك نيمسال‌ها، در صورت عدم ثبت فيش واريزي در سيستم مالي، پس از دريافت تأييديه واريز از واحد مالي، فيش را از طريق گروه براي ثبت در سيستم مالي به واحد آموزش ارسال نمايند.

با تشكر

 


٠٧:١٠ - شنبه ١٣ اسفند ١٤٠١    /    عدد : ٢٥٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٤خروج